top of page

KIRJELDUS EESTI KEELES

NewHat.png

INBALL KLAPP

INBALL klappide tootmisel kasutatakse revolutsioonilist hüdrauliliselt klapi tööd juhitavat tehnoloogiat. Põhikontseptsiooniks on N.M.M.P (No Mooving Mechanical Parts)- mitte ühtegi liikuvat mehaanilist osa). See on kustutussüsteemides ülioluline põhinäitaja mis tagab töökindlust.

 INBALL klapid on registreeritud Underwriters Laboratories (UL)labori poolt, omavad Factory Mutual (FM)sertifikaati. Omavad Lloyd Registri-, Ameerika Laevanduse Büroo (ABS) ning Det Norske Veritas poolset

heakskiitu. Lisaks nimetatud klapid on sertifitseeritud ka Vene Laevanduse registri poolt ning omavad ГОСТ Р 51052-2002 vastavuse sertifikaati.

Kõik klapid on arvestatud rõhule 2,1 MPa. Klappe toodetakse mõõtudes 1 1⁄2“ kuni 12“ (40 mm kuni 300 mm). On võimalik tellida kõik võimalikke toruühendusi- flants, keermestatud jne. Reeglina INBALL klappide äärised toodetakse sepistatud malmist. Korpus toodetakse epoksüüdiga kaetud terasest. Eritellimusel on võimalik tellida ka teistest materjalidest: roostevaba teras, pronks, nikkel- alumiinium-pronksi ning titaan sulamitest. Eritellimusel võib tellida ka muid kaitsekatteid- nt. paksendatud epoksütkihti või Halar-it.

Klapi juhtimistorustikud toodetakse roostevabast terasest ning kroom- nikkel messingust. Lisaks kasutatakse kroom- nikkel pronksi ning titaani.

 

LOE LÄHEMALT

SIIT

KIRJELDUS INGLISE KEELES

bottom of page